ewrtaytr

 

بسیاری از ما از صرف هزینه های بالا برای تعویض گلس و ضد ضربه گوشی خسته شده ایم. از این رو به دنبال راهکاری برای رهایی از این هزینه سنگین هستیم. 

+ نوشته شده در یکشنبه چهاردهم اردیبهشت 1399 ساعت 10:4 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

بسیاری از آقایان به دلایل مختلف قصد استفاده از رنگ مو را دارند. برخی از آن ها می خواهند موهای سفید خود را پنهان کنند تا ظاهری جوانتر به خود بگیرند. برخی دیگر از افراد می خواهند ظاهری زیباتر پیدا کنند. تفاوتی ندارد که قصد دارید به کدام دسته از این افراد خدمت رسانی کنید. در هر صورت باید با اصول رنگ کردن مو آشنا باشید تا بتوانید در این امر موفق باشید. در این مطلب خواهیم کوشید شما را در این راه یاری کنیم و علاوه بر آموزش مراحل رنگ کردن موی آقایان، شما را با نحوه یاد گرفتن این مهارت نیز آشنا کنیم.

+ نوشته شده در شنبه سیزدهم اردیبهشت 1399 ساعت 7:44 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

 

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.

ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز سکته مغزی و درمان مکانیکال ترومبکتومی برای بیماران سکته مغزی حاد در دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد.

 

 

+ نوشته شده در دوشنبه اول اردیبهشت 1399 ساعت 8:2 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

عسل چیست؟
عسل که در فارسی به آن انگبین می گویند ماده ای شیرین و لذیذ است که زنبور عسل با کمک از شهد گل ها با خرطوم کوچک خود آن را مکیده و از طریق دهان خود به کیسله منتقل می کند..

+ نوشته شده در یکشنبه سی و یکم فروردین 1399 ساعت 14:11 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

امروزه بسیاری از دختران جوان تمایل به ازدواج با مردان مسن را دارند که جای پدرشان است اما از آسیب ها و مشکلاتی که این ازدواج ها در زندگی شان به وجود می آورد اطلاعی ندارند.

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم فروردین 1399 ساعت 15:9 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

نخستین بانوی مهندس پرواز ایران و یکی از 6 خلبان زن ایرانی، 12 سالی می شود که وارد دنیای هوانوردی شده است و در این مصاحبه از افتخار مسافرین در پرواز به داشتن “خلبان زن” یاد می کند.

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم فروردین 1399 ساعت 15:6 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

اجاره دیزل ژنراتور

یکی از خدمات مجموعه که دارای اهمیت زیادی بوده و بسیار مقرون به صرفه می باشد، اجاره دیزل ژنراتور است.

دیزل ژنراتور یکی از رایج ترین تجهیزات تولید برق و جریان الکتریسیته به شمار می آید که کاربردهای زیادی دارد.

از دیزل ژنراتور زمانی که نیاز به دسترسی به برق شهری نیست یا دچار قطعی برق شده ایم استفاده می کنیم.

 

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و چهارم فروردین 1399 ساعت 16:27 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی با بهترین سرویس دهی به مشتریان  – مطمئن

یکی از مطمئن ترین شرکت های حمل و نقل در تهران با سالها تجربه و تخصص در امر باربری

ارائه خدمات بسته بندی به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی با بهترین سرویس دهی VIP

در اسرع وقت در کنار شما هستیم با بهترین خاور های موکت کاری شده در سایز های مختلف

دارای انواع کارگر حرفه ای در امر حمل ساید تردمیل بوفه کنسول شیشه و… وسایل سنگین

+ نوشته شده در یکشنبه هفدهم فروردین 1399 ساعت 14:14 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

بازديد واقعي گوگل يا اصطلاح “ترافيك ارگانيك” براي مراجعه به بازديدكنندگاني كه در نتيجه نتايج جستجوي بدون پرداخت (“ارگانيك”) در وب سايت شما فرود مي آيند ، استفاده مي شود.

ترافيك ارگانيك برعكس ترافيك پولي است كه بازديدهاي حاصل از تبليغات پولي را تعريف مي كند. بازديد كننده هايي كه به عنوان ارگانيك در نظر گرفته مي شوند وب سايت شما را پس از استفاده از موتور جستجو مانند گوگل يا بينگ پيدا مي كنند ، بنابراين توسط هيچ وب سايت ديگري به آنها “مراجعه نمي شود”.

 

+ نوشته شده در شنبه شانزدهم فروردین 1399 ساعت 16:44 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

موسیقی چیست؟

موسیقی یا ترانه ، بیان احساسات، اندیشه ها و حس های درونی به وسیله ی صدا است. شنیدن موسیقی به انسان حس آرامش را القا می کند و تاثیرات مثبتی بر روی جسم و روح انسان می گذارد. در عصر حاضر، موسیقی درمانی یکی از روش های مهم پزشکی به شمار می رود که به وسیله آن می توان بسیاری از بیماری های روحی و روانی را درمان کرد. موسیقی مجموعه ای از صدا یا صداهای هماهنگ است. 

+ نوشته شده در شنبه نهم فروردین 1399 ساعت 16:42 توسط ytgfr uytrf بدون نظر