ewrtaytr

بسیاری از آقایان به دلایل مختلف قصد استفاده از رنگ مو را دارند. برخی از آن ها می خواهند موهای سفید خود را پنهان کنند تا ظاهری جوانتر به خود بگیرند. برخی دیگر از افراد می خواهند ظاهری زیباتر پیدا کنند. تفاوتی ندارد که قصد دارید به کدام دسته از این افراد خدمت رسانی کنید. در هر صورت باید با اصول رنگ کردن مو آشنا باشید تا بتوانید در این امر موفق باشید. در این مطلب خواهیم کوشید شما را در این راه یاری کنیم و علاوه بر آموزش مراحل رنگ کردن موی آقایان، شما را با نحوه یاد گرفتن این مهارت نیز آشنا کنیم.

بهترین روش یادگیری رنگ کردن مو

چنانچه یک آرایشگر مردانه درجه دو هستید و قصد دارید، خدماتی شامل کار با مواد شیمیایی را نیز به رنج خدمت های خود اضافه کنید، باید ابتدا در این کار به مهارت کافی برسید. بهترین راه یادگیری رنگ کردن موی سر آقایان تجربه کردن است. در واقع چنانچه اصول تئوری رنگ کردن موی مردان را بیاموزید، می توانید با چندبار امتحان کردن بر روی مدل ها از آن استفاده کرده و به درآمد برسید. نکته دیگری که باید بدانید آن است که رنگ کردن موی سر در سرفصل های آموزش آرایشگری مردانه درجه یک گنجانده شده است. به همین دلیل است توصیه می شود، برای ایجاد امکان امتحان بر روی مدل های زنده و یادگیری اصولی در یک کلاس آرایشگری مردانه شرکت کنید.

آموزش رنگ گذاری بر روی موهای آقایان

به ندرت پیش می آید که آقایان قصد داشته باشند، موهای خود را بسیار روشن کنند و به همین دلیل است که استفاده از دکلره برای رنگ کردن موی آقایان چندان مرسوم نیست. اگر می خواهید رنگ کردن موی آقایان را یاد بگیرید، ابتدا باید با نحوه انتخاب رنگ مناسب آشنا شوید.

اکثر آقایان برای پنهان کردن موهای سفید شده خود، به رنگ مو روی می آورند و به همین علت است که اصلی ترین نوع رنگ آمیزی که باید یاد بگیرید نیز در مورد همین نوع از رنگ ها است.

رنگ مو مناسب آقایانی با موی مشکی

افرادی که پایه موی مشکی رنگ دارند، باید برای پوشاندن موهای سفید خود از رنگ های دودی استفاده کنند. این رنگ ها می تواند برای این شرایط کاملاً ایده آل باشد. یکی از بهترین گزینه ها در این مورد رنگ موی c3 است که برای عمل کردن باید با اکسیدان 6 درصد ترکیب شود.

رنگ مو مناسب آقایانی با موی قهوه ای پررنگ

از آنجا که تمامی افراد رنگ موی مشکی نداشته و بسیاری از افراد موهایی قهوه ای دارند، توصیه می شود بر روی رنگ های قهوه ای نیز تمرکز کنید. این رنگ ها نیز خواهان زیادی دارند، مدل مورد استفاده برای رنگ قهوه ای نمره c4 است که باید با همان فرمول قبلی از آن استفاده شود.

 

 

+ نوشته شده در شنبه سیزدهم اردیبهشت 1399 ساعت 7:44 توسط ytgfr uytrf بدون نظر