ewrtaytr

 

بسیاری از ما از صرف هزینه های بالا برای تعویض گلس و ضد ضربه گوشی خسته شده ایم. از این رو به دنبال راهکاری برای رهایی از این هزینه سنگین هستیم. 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه چهاردهم اردیبهشت 1399 ساعت 10:4 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

بسیاری از آقایان به دلایل مختلف قصد استفاده از رنگ مو را دارند. برخی از آن ها می خواهند موهای سفید خود را پنهان کنند تا ظاهری جوانتر به خود بگیرند. برخی دیگر از افراد می خواهند ظاهری زیباتر پیدا کنند. تفاوتی ندارد که قصد دارید به کدام دسته از این افراد خدمت رسانی کنید. در هر صورت باید با اصول رنگ کردن مو آشنا باشید تا بتوانید در این امر موفق باشید. در این مطلب خواهیم کوشید شما را در این راه یاری کنیم و علاوه بر آموزش مراحل رنگ کردن موی آقایان، شما را با نحوه یاد گرفتن این مهارت نیز آشنا کنیم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه سیزدهم اردیبهشت 1399 ساعت 7:44 توسط ytgfr uytrf بدون نظر

 

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.

ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز سکته مغزی و درمان مکانیکال ترومبکتومی برای بیماران سکته مغزی حاد در دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد.

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه اول اردیبهشت 1399 ساعت 8:2 توسط ytgfr uytrf بدون نظر